Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 IX. okręg wyborczy

 
 
 
 
 

 

Ogłoszenie nr 17 Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 24 stycznia 2019 r. w sprawie ważności wyników wyborów III tury na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH i zakończeniu procedury wyborczej w XII Okręgu Wyborczym w roku akademickim 2018/2019.

 

Ogłoszenie nr 16 Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 22 stycznia 2019 r. w sprawie w sprawie ogłoszenia wyników wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH.

 

Ogłoszenie nr 15 Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 18 stycznia 2019 r. w sprawie ważności wyników wyborów II tury na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, oraz wyników wyborów uzupełniających na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH i na przedstawicieli doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów.

 

Ogłoszenie nr 14 Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 16 stycznia 2019 r. w sprawie ogłoszenia wyników wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH oraz wyników wyborów uzupełniających na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SG, i na przedstawicieli doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów.


Ogłoszenie nr 13 Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 13 stycznia 2019 r. w sprawie powołania komisji skrutacyjnej w wyborach na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, (II tura), oraz powołania komisji skrutacyjnej w wyborach uzupełniających na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH i na przedstawicieli doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów.

 

Ogłoszenie nr 12 Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 11 stycznia 2019 r. w sprawie ogłoszenia listy kandydatur na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH oraz ogłoszenia listy kandydatur w wyborach uzupełniających na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH i na przedstawicieli doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów.

 

Ogłoszenie nr 11 Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 4 stycznia 2019 r. w sprawie ogłoszenia terminu wyborów uzupełniających na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH, na przedstawicieli doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów, terminu wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH oraz miejsca wystawienia urny wyborczej.

 

Ogłoszenie nr 10 Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 2 stycznia 2019 r. w sprawie zgłaszania kandydatur na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH oraz na przedstawicieli doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów w wyborach uzupełniających.

 

Ogłoszenie nr 9 Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 17 grudnia 2018 r. w sprawie: ważności wyników wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH, członków Rady Samorządu Doktorantów SGH oraz wyników wyborów uzupełniających na przedstawiciela doktorantów w Uczelnianym Kolegium Elektorów i na przedstawicieli doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów („WYBORY”).

 

Ogłoszenie nr 8 Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 12 grudnia 2018 r. w sprawie ogłoszenia wyników wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH, członków Rady Samorządu Doktorantów SGH oraz wyników wyborów uzupełniających na przedstawiciela doktorantów w Uczelnianym Kolegium Elektorów i przedstawicieli doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów.

 

Ogloszenie nr 7 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie powołania komisji skrutacyjnej w wyborach na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH, członków Rady Samorządu Doktorantów SGH oraz powołania komisji skrutacyjnej w wyborach uzupełniaących na przedstawiciela doktorantów w Uczelnianym Kolegium Elektorów i na przedstawicieli doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów.

 

Ogłoszenie nr 6 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 3 grudnia 2018 r. w sprawie ogłoszenia listy kandydatur na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH, członków Rady Samorządu Doktorantów SGH oraz ogłoszenia listy kandydatur w wyborach uzupełniających na przedstawiciela doktorantów w Uczelnianym Kolegium Elektorów i na przedstawicieli doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów.

 

Ogłoszenie nr 5 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 28 listopada 2018 r. w sprawie ogłoszenia terminu wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH, na członków Rady Samorządu Doktorantów SGH oraz ogłoszenia terminu wyborów uzupełniających na przedstawiciela doktorantów w Uczelnianym Kolegium Elektorów oraz na przedstawicieli doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów („Wybory”) oraz miejsca wystawienia urny wyborczej.

 

Ogłoszenie nr 4 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 27 listopada 2018 r. w sprawie wyznaczenia członka Okręgowej Komisji Wyborczej dla XII Okręgu Wyborczego (ogół doktorantów SGH) odpowiedzialnego za przeprowadzenie referendum.

 

Ogłoszenie nr 3 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 23 listopada 2018 r. w sprawie: ustalenia dodatkowych terminów zgłaszania kandydatur w wyborach przedstawicieli doktorantów SGH.

 

Ogłoszenie nr 2 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 20 listopada 2018 r. w sprawie: zgłaszania kandydatur na: przedstawiciela doktorantów w Uczelnianym Kolegium Elektorów oraz przedstawiciela doktorantów w Kolegialnych Kolegiach Elektorów.

 
 

 

 

Ogłoszenie nr 7 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 17 grudnia 2017 r. w sprawie ważności wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH – pierwsza tura, na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH oraz na członków Rady Samorządu Doktorantów SGH („Wybory”) oraz zwołania pierwszego posiedzenia Rady Samorządu Doktorantów SGH („Posiedzenie”)

 

Ogłoszenie nr 6 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 17 grudnia 2017 r. w sprawie: ogłoszenia wyników wyborów (pierwsza tura) na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH oraz na członków Rady Samorządu Doktorantów SGH („Wybory”)

 

Ogłoszenie nr 5 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 13 grudnia 2017 r. w sprawie powołania komisji skrutacyjnej

 

Ogłoszenie nr 4 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 8 grudnia 2017 r. w sprawie miejsca wystawienia urny wyborczej

 

Ogłoszenie nr 3 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 4 grudnia 2017 r. w sprawie ogłoszenia listy kandydatur na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH oraz na członków Rady Samorządu Doktorantów SGH („Kandydatury”)


Ogłoszenie nr 2 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 1 grudnia 2017 r. w sprawie ogłoszenia terminu wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH oraz na członków Rady Samorządu Doktorantów SGH („Kandydatury”)

 

Ogłoszenie nr 1 Okręgowej Komisji Wyborczej nr XII z dnia 28 listopada 2017 r. w sprawie: zgłaszania kandydatur na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH oraz na członków Rady Samorządu Doktorantów SGH („Kandydatury”)

 

 

 

 

 

 

Ogłoszenie nr 12 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 5 stycznia 2017 r. w w sprawie uznania procedury wyboru przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH za nierozstrzygniętą i zakończoną

Ogłoszenie nr 11 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 25 grudnia 2016 r. w sprawie ważności wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH

Ogłoszenie nr 10 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 22 grudnia 2016 r. w sprawie ogłoszenia wyników drugiej tury wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH

Ogłoszenie nr 9 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 17 grudnia 2016 r. w sprawie: ważności wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH – pierwsza tura, na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH i na członków Rady Samorządu Doktorantów SGH oraz w sprawie zwołania pierwszego posiedzenia Rady Samorządu Doktorantów SGH

Ogłoszenie nr 8 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie: zmiany składu komisji skrutacyjnej

Ogłoszenie nr 7 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 14 grudnia 2016 r. w sprawie ogłoszenia terminu drugiej tury wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH

Ogłoszenie nr 6 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 14 grudnia 2016 r. w w sprawie ogłoszenia wyników wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH oraz na członków Rady Samorządu Doktorantów SGH

Ogłoszenie nr 5 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 8 grudnia 2016 r. w sprawie powołania komisji skrutacyjnej

Ogłoszenie nr 4 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 8 grudnia 2016 r. w sprawie miejsca wystawienia urny wyborczej 

Ogłoszenie nr 3 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie ogłoszenia listy kandydatur (1) na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, (2) na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH oraz (3) na członków Rady Samorządu Doktorantów SGH („Kandydatury”)

Ogłoszenie nr 2 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 23 listopada 2016 r. w sprawie ogłoszenia terminu wyborów na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH oraz na członków Rady Samorządu Doktorantów SGH

Ogłoszenie nr 1 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 23 listopada 2016 r. w sprawie zgłaszania kandydatur na przedstawiciela doktorantów w Senacie SGH, na przedstawicieli doktorantów w radach kolegiów SGH oraz na członków Rady Samorządu Doktorantów SGH

 

 

 

Komunikat nr 11 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 18 maja 2016 r. w sprawie ogłoszenia wyników wyborów Kolegialnego Kolegium Elektorów w Kolegium Analiz Ekonomicznych

 

Ogłoszenie nr 10 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 29 kwietnia 2016 r. w w sprawie wyznaczenia terminu II tury wyborów do Kolegialnego Kolegium Elektorów

 

Ogłoszenie nr 9 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 21 kwietnia 2016 r. w sprawie ogłoszenia wyników wyborów do: Uczelnianego Kolegium Elektorów oraz Kolegialnych Kolegiów Elektorów

 

Ogłoszenie nr 8 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 13 kwietnia 2016 r. w sprawie powołania komisji skrutacyjnej

 

Ogłoszenie nr 7 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 13 kwietnia 2016 r. w sprawie listy kandydatów w wyborach I tury do Kolegialnych Kolegiów Elektorów doktorantów

 

Komunikat Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 10 kwietnia 2016 r. w sprawie listy kandydatów w wyborach I tury do Uczelnianego Kolegium Elektorów doktorantów

Ogłoszenie nr 6 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 7 kwietnia 2016 r. w sprawie ogłaszania wyborów elektorów doktoranckich (członków uczelnianego kolegium elektorów i członków kolegiów elektorów kolegialnych).

 

Ogłoszenie nr 5 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 7 kwietnia 2016 r. w sprawie wyznaczenia członka Okręgowej Komisji Wyborczej dla IX Okręgu Wyborczego odpowiedzialnego za przeprowadzenie referendum.

 

Ogłoszenie nr 4 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 6 kwietnia 2016 r.  w sprawie zgłaszania kandydatów na elektorów doktoranckich (członków kolegiów elektorów kolegialnych).

 

Ogłoszenie nr 3 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 21 marca 2016 r. w sprawie ogłaszania wyborów elektorów doktoranckich

 

Ogłoszenie nr 2 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 21 marca 2016 r. w sprawie zgłaszania kandydatów na elektorów doktoranckich

 

Ogłoszenie nr 1 Okręgowej Komisji Wyborczej nr IX z dnia 3 marca 2016 r. w sprawie zgłaszania kandydatów na elektorów doktoranckich (członków uczelnianego kolegium elektorów) w IX Okręgu Wyborczym

 
 
 

 Skład IX. OKW

 

XII. okręg wyborczy SGH (ogół doktorantów SGH). Komisja w składzie zgodnym z wnioskiem Samorządu Doktorantów SGH:

  • Monika Prokop - przewodnicząca,
  • Ewa Pączek - zastępczyni przewodniczącej,
  • Konrad Szpak - sekretarz.