Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Portal SGH > Polski > Aktualność

Absolwentka SGH zwyciężczynią konkursu „Teraz Polska”

2016-12-12 dpir kategoria: informacja 

​Praca magisterska Katarzyny Matyjanko pt. „Finansowanie sektora energetyki odnawialnej: analiza porównawcza Polski i Niemiec”, napisana pod kierunkiem prof. Romana Sobieckiego, dziekana Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie i dyrektora Instytutu Rynków i Konkurencji SGH, zdobyła nagrodę główną I stopnia oraz nagrodę specjalną Agencji Rynku Rolnego w X edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską o tematyce promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski.

Gala Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” podczas, której wręczono nagrody, odbyła się w czwartek, 8 grudnia w sali senatu Uniwersytetu Warszawskiego. W tegorocznej edycji udział wzięło blisko 70 studentów z całej Polski, a nagrody i wyróżnienia trafiły do 11 laureatów. Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody główne oraz nagrody specjalne o łącznej wartości ok. 50 000 zł. Fragmenty zwycięskich prac zostaną opublikowane w e-booku „Teraz Polska Promocja i Rozwój”.  

– Nagroda jest dla mnie przede wszystkim dowodem na to, że warto się rozwijać, inwestować w swoją wiedzę, a przede wszystkim wierzyć we własne możliwości. Nagroda ta przypomniała mi też, jak ważne jest podążanie za własną pasją i takie jej ukierunkowanie, by jej rozwój nie służył wyłącznie celom jednostki, by to, co robimy, miało większe znaczenie – podkreśliła Katarzyna Matyjanko.

terazpolskab.jpg

 

Konkurs „Teraz Polska Promocja” powstał w 2007 r. pod patronatem Ministerstwa Gospodarki z inicjatywy Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Pierwsze edycje poświęcone były wyłącznie promocji polskiej gospodarki za granicą. Z biegiem lat tematyka prac konkursowych została poszerzona o zagadnienia dotyczące konkurencyjności i innowacyjności polskiej gospodarki. Więcej informacji

Archiwum