Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Portal SGH > Polski > Aktualność

Primus in Agendo – odznaczeni profesorowie

2018-11-14 dpir kategoria: informacja odznaczenia 

 

​Emerytowani profesorowie SGH Adam Kurzynowski, Tadeusz Szumlicz i Janusz Witkowski otrzymali z rąk Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej honorowe odznaczenia Priumus in Agendo dla osób szczególnie zasłużonych dla polityki społecznej. Odznaczenia zostały wręczone 8 listopada w Łazienkach Królewskich podczas gali na zakończenie obchodów Jubileuszu 100-lecia Polskiej Polityki Społecznej.
 
Prof. Adam Kurzynowski, dyrektor i wieloletni pracownik Instytutu Gospodarstwa Społecznego w KES, stale współpracuje z naszą uczelnią i prowadzi seminarium doktoranckie oraz zajęcia na studiach podyplomowych.
Prof. Tadeusz Szumlicz, kierownik i wieloletni pracownik Katedry Ubezpieczenia Społecznego w KES, specjalista w zakresie ubezpieczeń i polityki społecznej, nadal współpracuje z SGH, jest kierownikiem Podyplomowych Studiów Ubezpieczeń.
Prof. Janusz Witkowski, wieloletni pracownik Instytutu Statystyki i Demografii w KAE, ekonomista zajmujący się głównie demografią i zagadnieniami społecznymi, prezes Głównego Urzędu Statystycznego w latach 2011–2016.

Więcej informacji

Zdjęcia z uroczystości

Archiwum