Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Portal SGH > Polski > Aktualność

Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

2018-12-07 dpir kategoria: informacja 

 

​Najlepsi przedstawiciele świata akademickiego – naukowcy, dydaktycy i organizatorzy – nagrodzeni zostali jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień polskiej nauki, Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wśród nagrodzonych – prof. dr hab. Ewa Latoszek i prof. dr hab. Jacek Miroński.

Nagrodę II stopnia za osiągnięcia organizacyjne otrzymała prof. dr hab. Ewa Latoszek. Profesor Ewa Latoszek jest kierownikiem Katedry Unii Europejskiej im. Jean Monneta w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH. Naukowo zajmuje się ekonomią międzynarodową, organizacjami międzynarodowymi i integracją europejską. Jest autorką i współautorką ponad 200 publikacji w języku polskim i angielskim, a także koordynatorką projektów badawczych finansowanych przez PHARE, 7 PR KE, NCN, J. Monnet.

Nagrodę dla najlepszych dydaktyków w mijającym roku otrzymał prof. dr hab. Jacek Miroński. Profesor Jacek Miroński jest kierownikiem Katedry Zarządzania Międzynarodowego w Instytucie Międzynarodowego Zarządzania i Marketingu Kolegium Gospodarki Światowej SGH, dyrektorem Akademickiego Międzynarodowego programu CEMS MIM w SGH. Jego główne zainteresowania badawczo-naukowe i dydaktyczne koncentrują się wokół zachowań organizacyjnych, zarządzania zasobami ludzkimi, i zarządzania międzykulturowego. 
 

Archiwum