Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Portal SGH > Polski > Aktualność

Zmarła prof. dr hab. Teresa Taranko

2019-07-25 KZiF kategoria: informacja 

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Profesor Teresy Taranko, wieloletniego pracownika Kolegium Zarządzania i Finansów, kierownika Katedry Rynku, Marketingu i Jakości, uznanego naukowca, cenionego wykładowcę i wychowawcę wielu pokoleń studentów, przede wszystkim zaś człowieka wielkiego serca.

W naszej pamięci na zawsze pozostanie Jej stale obecny uśmiech, niestrudzona aktywność, uczynność i otwartość na drugiego człowieka. Pani Profesor pozostawiła w sercach współpracowników i przyjaciół, studentów i wszystkich tych, których spotkała na swojej drodze, na zawsze szczególne i trwałe miejsce.

Pogrzeb śp. prof. Teresy Taranko odbędzie się 29 lipca. Msza żałobna zostanie odprawiona o godz. 12.00 w kościele św. Katarzyny na Służewie w Warszawie (ul. Fosa 17), po czym nastąpi odprowadzenie na cmentarz w Pyrach w Warszawie.

Autokar dla uczestników pogrzebu zostanie podstawiony o godz. 11.00 za szlabanem przy na parkingu przy budynku głównym SGH (wjazd od al. Niepodległości). Odjazd autokaru: godz. 11.15.

Archiwum